Quin Festival!

L’Esbart Dansaire ha celebrat el seu 43è Festival de Primavera amb una vintena de dansaires entre Infantils, Juvenils i Cos de Dansa. Aquest any el fil conductor ha estat una apassionant història d’amor.

El teatre Mercè Rodoreda s’ha omplert de cultura, de música i d’una bonica història aquest passat 21 de Maig. I per fi en tenim algunes fotografies! La tornada als escenaris no ha estat fàcil, peró si satisfactòria. És per això que l’esbart només pot sentir orgull després d’un festival tan maco després de dos anys d’aturada.

En aquesta bonica història hem pogut veure al nostre grup Infantil, al Juvenil i al Cos de Dansa ballant i fent una mica de teatre amb un únic objectiu: gaudir d’alt de l’escenari i emocionar al públic.

Volem agrair a totes aquelles persones que treballen de valent per a fer funcionar la nostra entitat i crear aquestes històries tan boniques: els nostres mestres, l’equip de vestuari, a la junta directiva i a la direcció artística. I també a totes aquelles persones que creuen en la nostra entitat i ens ajuden a crèixer: els nostres col·laboradors i sponsors, a tota la gent de l’ajuntament, als pares i mares que ens donen un cop de mà i sobretot al nostre estimat públic, sense vosaltres no seríem aquí. Moltes gràcies!

Aquesta entrada s'ha publicat en Ballades, Festivals i etiquetada amb , , , , , . Afegiu a les adreces d'interès l'enllaç permanent.

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s